Hotel dla psów

Urokliwy Zakątek

Szczepanowo (Kujawsko-Pomorskie)

Hotel oferuje pobyt i kompleksową opiekę nad psami każdej wielkości w kojcach wewnętrznych i zewnętrznych zlokalizowanych obrębie jednego kompleksu budynków.

Opiekę zapewniają właściciele, Beata i Michał Lewandowscy. Kynologią zajmują się już od ponad dwudziestu lat. Michał jest instruktorem i członkiem ZKwP oraz SV (Stowarzyszenie Owczarka Niemieckiego w Niemczech). Dzięki temu na życzenie właściciela w trakcie pobytu pies może kontynuować treningi.

Psy przebywające w hotelu są kilka razy dziennie wypuszczane na przyległy do budynków plac treningowy, oferujący mnóstwo miejsca i atrakcji do zabawy. W zależności od zaleceń właściciela mogą się socjalizować lub same korzystać z interesujących ich zabawek i atrakcji.

Kojce wewnętrzne - 10 miejsc
wymiary kojca 2.0 x 3.0 m
wymiary przylegającego wybiegu 2.0 x 2.8 m
ogrzewanie podłogowe
podłogi i ściany wyłożone płytkami
Kojce zewnętrzne - 6 miejsc
wymiary kojca 2.0 x 2.0 m
wymiary przylegającego wybiegu 2.0 x 3.0 m
drewniany podest izolujący od podłoża
każdy boks wyposażony w budę

Warunki przyjęcia

Do hotelu przyjmowane są nieagresywne psy każdej wielkości, również w okresie cieczki. Także niezakaźnie chore i potrzebujące dodatkowej opieki zdrowotnej. Wymagana jest książeczka zdrowia z wpisanymi aktualnymi szczepieniami.

Warunki rezerwacji

Po ustaleniu wolnego terminu wstępna rezerwacja pozostaje ważna przez dwa dni, potwierdzeniem jest wpłata zaliczki w wysokości 50% kosztów całego pobytu. Wymagane jest sumienne wypełnienie formularza zgłoszeniowego zawierającego szereg pytań, w szczególności dotyczących psa, pozwalających na szybsze poznanie zwierzęcia i bezpieczną aklimatyzację w hotelu. Pozostała opłata uiszczana jest w dniu odbioru.

Wyżywienie

Żywienie karmą przywiezioną przez właściciela według indywidualnych wytycznych, również dotyczących suplementów diety. Za dodatkową opłatą możliwe jest zapewnienie pełnego wyżywienia jedną z karm dostępnych na miejscu – Club 4 Paws, Optimeal, Bosch lub Happy Dog.

Opieka zdrowotna

Za dodatkową opłatą możliwa jest opieka według wytycznych weterynarza – podawanie zastrzyków i leków.

Transport

Hotel dysponuje dużym samochodem przystosowanym do bezpiecznego transportu psów, oferta przewiduje odbiór psa od właściciela. Cena uzależniona jest od odległości i wcześniej indywidualnie ustalana.

Pobyt
do 10 kg 45,00 / dzień
do 25 kg 55,00 / dzień
do 40 kg 65,00 / dzień
ponad 40 kg 70,00 / dzień
suka w okresie cieczki +15,00 / dzień
Usługi dodatkowe
podanie leku / zastrzyku 6,00 / dzień
czesanie 10,00 - 25,00 / dzień (zależnie od wielkości)
obcięcie pazurów 20,00
kąpanie 60,00 - 150,00 (zależnie od wielkości)
transport 1,80 / km

Dokumenty do pobrania

  • formularz zgłoszenia
  • regulamin pobytu