Ośrodek Hotelowo-Szkoleniowy

Urokliwy Zakątek

Szczepanowo (Kujawsko-Pomorskie)

Hotel dla psów oferuje krótko- i długoterminową opiekę nad rasami każdej wielkości. Szkolenie psów obejmuje zajęcia indywidulane i w małych grupach oraz konsultacje behawioralne.

Możliwy jest też wynajem zaplecza treningowego – placu i sali – na gościnne warsztaty, seminaria czy trening we własnym zakresie.

Dla zabieganych w ofercie jest transport psa do hotelu, szkolenia i konsultacje z dojazdem do klienta oraz dowóz zakupów ze sklepu. Ośrodek dysponuje pojazdem przystosowanym do komfortowego i bezpiecznego przewozu zwierząt, świadcząc też usługi transportu psów na wystawy, przeglądy i inne imprezy.

Początki ośrodka sięgają 2003 roku, kiedy zaczęła powstawać infrastruktura do hodowli i szkolenia owczarków niemieckich - ogrodzony plac treningowy z torem sprawnościowym o zmiennym układzie, urządzenia do IPO i agility, zewnętrzne kojce z wybiegami. Po niedawnej rozbudowie ośrodek wzbogacił się o ogrzewane kojce wewnętrzne z wybiegami oraz ogrzewaną salę treningowa. Ośrodek dysponuje własnym zapleczem kuchennym i pielęgnacyjnym. Wachlarz dostępnych pomocy treningowych wzbogacił się też o narzędzia do szkolenia w zakresie pracy węchowej, w tym nose work.

Właścicielami i opiekunami ośrodka jest małżeństwo Beata i Michał Lewandowscy, miłośnicy użytkowych owczarków niemieckich i rdzenni mieszkańcy Szczepanowa. Psy to ich pasja, która stała się sposobem na życie.

Położenie między drogami S10, S5, DK25 i DK15 w pobliżu Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Gniezna i Nakła nad Notecią pozwala na wygodne dotarcie na treningi czy też odwiezienie swojego pupila do hotelu przed wyjazdem.

Wyznacz trasę

W pobliżu
Bydgoszcz 37 km
Solec Kujawski 46 km
Toruń 60 km
Inowrocław 28 km
Gniezno 56 km
Żnin 17 km
Wągrowiec 55 km
Nakło nad Notecią 50 km
Mogilno 22 km